Loading...
Anasayfa2019-01-17T14:53:32+03:00

REFERANS PROJELERİMİZDEN GÖRSELLER

Hidrodinamik Burgu

Lastik Set

Balık Geçidi

HAKKIMIZDA

AKTRACON KİMDİR?

  • Seçilmiş Alman teknolojileri ve ürünlerinin Türkiye pazarında tanıtımı ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir hizmet ve danışmanlık şirketiyiz.
  • Temsilcisi olduğumuz üstün Alman teknolojisine sahip firmalar makine ve tesis mühendisliği, proses teknolojileri, bilişim teknolojileri, yenilenebilir enerji ve enerji yönetimi şirketlerinden oluşmaktadır. Bu firmaların yenilikçi teknolojileri ile ürün ve hizmetlerini Türkiye pazarına tanıtmaktayız.
  • Müşterilerimize sunduğumuz geniş ürün yelpazesi sayesinde, tek elden anahtar teslim tesisi kurabilmekteyiz.
  • Şirketimiz enerji üretiminde ön projelendirmeden sistemin etkin olarak elektrik üretimine geçmesine kadar olan tüm süreçleri tek elden yönetebilecek altyapıya sahiptir.
  • Tüm yasal prosedür boyunca danışmanlık hizmeti verebilen profesyonel kadromuz istendiği takdirde yanısıra tüm yasal izin ve başvurularınızı da sizin adınıza takip edebilir.
  • Üretim merkezlerimiz Almanya başta olmak üzere Avrupa’da bulunmaktadır.
  • Ürünlerimizin tüm teknik kalibrasyonu ve kalite onayları yurtdışından temin edilmekte olup, dünyada onlarca tamamlanmış proje ve elde edilmiş sektör tecrübesi ile Türkiye‘de aynı kalite hizmetini sunmaktayız.

„Bu sektörde ilkleri gerçekleştirerek, ilke edindiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızı, müşteri memnuniyeti ve çevre bilincini ön planda tutarak devam ettireceğimizi memnuniyetle belirtmek isteriz.

„Hakan Akkaya • Kurucu ve Yönetici Ortağı, aktracon GmbH.“

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

BİZE ULAŞIN.

Çözüm ortaklarımızın hakkımızdaki görüşleri

„AKTRACON ve REHART – 2011 den beri iyi, kararlı ve güven dolu bir işbirliği oluşturmuş iki şirkettir.  Bir Alman şirketi olan REHART GmbH Aktracon kanalıyla Türkiye pazarına giriş gerecekleştirmis ve hidrodinamik elektrik üretiminin yani sıra tuğla ve kiremit sektörlerinde de başarılı adımlar atmıştır. Böylelikle, Türkiye’deki müşterilerimiz REHART’ın enerji tasarrufu ve çevre dostu enerji üretimi sağlayan ürünlerinden yararlanmaktadırlar.“

Klaus Schülein • Kurucu ve Yönetici Ortağı, Rehart GmbH
„AKTRACON ile işbirliğimiz Türkiyedeki hedeflerimize ulaşmada, bize direk katkı sağlamaktadır. Güçlü iletişim ağı, beklentimizin üzerinde bir adanmışlık ve profesyonelce yaklaşım Türkiyede’ki başarımızın faktörlerdir.“
„AKTRACON’nun Türkiye pazarındaki iyi ilişkileri, pazar hakimiyeti ve geniş pazar bilgisinden faydalanmaktayız. Gerek konuyla ilgilenenler ve gerekse mevcut müşterilerimizle kurmuş olduğumuz ilişkiler bize büyük çapta avantaj ve kazanç sağlamaktadır.”
Thomas Kloft • Genel Müdür, Petersen Service GmbH